Chceš se v životě někam posunout? Pak přehodnoť svůj postoj ke všemu, co k tobě přichází!

28.01.2022

Aby člověk něčeho v životě dosáhl, musí hodně věci a postojů v sobě přehodnotit. Vždy si najdeme důvod, proč něco NECHCEME a jsme na sebe v podstatě tvrdí, protože si odpíráme něco, co může do našeho života přinést změnu a být pro nás hodnotným přínosem. Někdy stačí změnit přístup a prostě CHTÍT a uvolníme tak prostor ke splnění toho, na co už dávno čekáme.

Osobní pocity a rozhodnutí ovlivňují náš život každý den.

Jsme to my, kdo si vytváříme prostředí pro svůj tok energie. Jsme to my, kdo svým postojem rozhodujeme o tom, jaký náš život bude a je. Jsme to my, díky komu se naše okolí cítí dobře nebo špatně.

Můžeme být silní a v myšlení vyspělí (jak se říká na vysoké úrovni) a stejně děláme chyby. Chyby uvnitř sebe, v přístupu a chování vůči sobě a svému okolí. Jenomže tyto chyby nás svazují a nepouštějí dál, v cestě za štěstím. Jsou to chyby životní a osudové. Díky ním nám utíkají příležitosti a možnosti vnitřní seberealizace.

Je otázkou, zda nás naše myšlení a úvahy posouvají správným směrem, nebo spíše brzdí.

Jsou myšlenky a úvahy důležitou intuicí a inspirací? Kdoví. Možná nás mnohdy jen matou a ukazují jiný směr a my pak díky tomu nabídku k lepšímu životu (změně) nepřijmeme. Ne každá myšlenka je správná. Naučit se rozlišovat a třídit své myšlenky, je moc důležité. Některé patří (pomyslně) do koše a je lepší se k nim nikdy nevracet, a s těmi druhými (správnými) je třeba pracovat a rozvíjet je do jiných (větších) rozměrů.

Před nedávnem jsem poslouchala jednu moudrou ženu, která říkala: " Mluvte vždy pravdu" a pak přitáhnete k sobě lidi, kteří vám nebudou nikdy lhát. Ano, mluvme pravdu a buďme k sobě navzájem féroví, pak se nám bude lépe žít. Ale kam nás tohle všechno posune? Je mluvení pravdy tím správným klíčem ke štěstí? Možná ano. Proč píšu slovo "možná"? Protože ne každý dokáže přijmout pravdu o sobě samém.

Myšlení je velmi pozoruhodným nástrojem pro tvoření úžasných věcí


Myšlení může být ničivé a páchat zlo na člověku a celém světovém dění a nebo na druhou stranu přináší plnohodnotné nápady a úžasné věci. Je otázkou, kam své myšlení nasměrujeme, jak ho využíváme a nad čím denně přemýšlíme.

Myšlení je pro nás v podstatě záhada. Někdy nás dokáže pěkně překvapit. Používat ho správně, přináší radost a štěstí do života, jen najít ten klíč k rozluštění cesty je mnohdy složité.

Musíte otevřít své srdce a spolu se správným postojem a myšlením dosáhnete i na ty nejvyšší cíle ve svém životě!


Nebojte se. Udělejte první krok a zamyslete se, v čem děláte chyby a co vás brzdí v osobním rozvoji. Zamyslete se, proč nejste úplně ve své kůži, proč nejste až tak úplně šťastni, proč stojíte na místě. Někdy stačí změnit maličkost a zvednete pomyslný kámen, který stojí na cestě za štěstím. Udělejte ve svém životě změnu a vše negativní odbourejte, negace vás nikdy nenaplní radostí. Vysílejte lásku a dobro. Budete mile překvapeni, co obdržíte zpět. Tolik k mé dnešní úvaze. 

blogerkamichaella.cz 2021- bez omezení / Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!