Dejte průchod svým pocitům! Dělejte věci, po kterých toužíte. Nebojte se dopředu prohry

30.11.2021

Kolikrát jste chtěli něco udělat nebo si strašně moc přáli určitou věc mít a zažít, ale vaše ego nebo vnitřní já vám to z nějakého důvodu nedovolilo? Já mockrát. Často jsem přemýšlela, kde je chyba, že si prostě nedovolíme dopřát kousek osobního potěšení a vnitřního naplnění. A přišla jsem na tyto pozoruhodné spojitosti.

Touha je mocná a překonává dálku i čas.


Touha přetrvává. Touha nezmizí. Pokud je pravá a položená na pevných základech, zůstává na věky. Nikdy ji nelze zapomenout ani potlačit. Touha nemusí být jen o sexu, lásce a potěšení. Touha pramení z vnitřku a znamená toužit po něčem nebo někom, kdo nebo co nás naplňuje. Touha je věčná a lidé ji budou vždy podléhat. Touha se opakuje a nabírá na intenzitě. Čím víc ji chcete potlačit, tím je silnější.
Když toužíte po něčem opravdu hodně, vaše celé tělo a mysl se tomu přizpůsobuje.

Když to, po čem toužíte, nemáte a nenacházíte uspokojení, trápíte se a jste nespokojeni. Touha pramení z něčeho, co nám chybí. Je úzce spjatá s chutí. Toužíte, protože máte chuť. Chuť zažít lásku, líbat se, chuť cestovat, chuť povídat si s nejlepším přítelem u svitu měsíce, procházet se v lese, procházet po pláži, chuť po krásných zážitcích a uvolnění, máte chuť mít auto nebo bydlet ve svém. Touha je o hlubokých pocitech a přáních. Pocitech, které nám dávají volnost a křídla. Pocitech, které nás vynášejí do výšin a dělají šťastnými. Touha je něco, co nám nikdo nemůže vzít a co nás buď naplní, nebo zklame. Dnes píšu o věcech a přáních nemateriálních.


Dejte průchod svým pocitům! Dělejte věci, po kterých toužíte. Nebojte se dopředu prohry.


Za vším hledej mozek, osobní přesvědčení, mnohdy i výchovu nebo zkušenosti. Když se jednou zklamete, podruhé nemáte sílu a chuť jít do něčeho dalšího znovu. Jiným důvodem je, že se prostě bojíte: zamilovat, změnit, opustit svůj stávající styl života, vyzkoušet nové věci, poznat nové lidi, investovat peníze. Nebo vidíte za každým rohem možné komplikace, pomluvy a nepřejícnost, podvod. Tohle všechno nás brzdí v posunu a osobním rozvoji. Změňte to a hlavně změňte sebe! Nevyvolávejte dopředu obavu a problém, on tam totiž žádný nemusí být. Dejte svoji touze a pocitům šanci.


Neodpírejte si krásné pocity. Pusťte je, ať vás naplní.


Dejte průchod svým pocitům, nechejte otevřené pomyslné dveře a vychutnejte si uskutečnění touhy a tajných přání. Nikdy však na úkor druhých lidí. Pamatujte, vaše touhy a přání musí být čisté a bez bočních úmyslů, musí být v nich rovnováha a smysl. Aby vše fungovalo ve vašem životě jak má, staňte se šťastni a vnitřně naplněni. K tomu patří i splnění toho, co si vnitřně přejete.


Napište si seznam, co si přejete, po čem toužíte.


Dívejte se na seznam denně, mějte ho na očích a všude sebou. Představujte si jak krásné bude splnění a snažte se v nejkratší době některé z bodů začít realizovat. Postupně zjistíte, že se s časovým odstupem splní všechny vaše sny a přání, podléhají totiž zákonu zemské přitažlivosti a nebeské štědrosti. Jak vždy říkám - otevřete své srdce i mysl, věřte a naplňte své vnitřní já. Pak najdete vše, co v životě hledáte.

Blogerka Michaella

blogerkamichaella.cz 2021- bez omezení / Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!