Nebojte se v létě odhalit nohy! 

21.08.2022

Letní období, kdy venku teploty přesahují třicítku a v poslední době i čtyřicítku, patří plavkám, minisukním, šortkám, kraťasům, ale i lehkým, téměř průsvitným svrškům. Jak docílit toho, aby i krátké nohy vypadaly delší a hezčí? Mám pro vás pár jednoduchých nápadů.

1. Volte věci s vysokým pasem

Sukně, ale i kalhoty se zvýšeným pasem dokonale klamou oko a vytvářejí dojem prodloužených nohou. Mnoho známých a slavných žen si takové sukně obléká. V sukni se zvýšeným pasem totiž jen těžko lidé odhadnou, kde vaše nohy vlastně začínají.

2. Stejně jako lesklý dekolt, přitahují pohled i lesklé nohy

Trik je v tom, že lesklé nohy vypadají delší a také štíhlejší. K tomu můžete použít kvalitní bronzer nebo vysoce hydratační krém, třeba se třpytkami nebo olejíček a vaše nohy budou za pár minut lesklé a krásné.

3. Vysoké podpatky budou vždy IN

Ne každá žena umí nosit boty s vysokými podpatky. Ale pokud skutečně chcete vytvořit iluzi delších nohou, jsou vysoké podpatky tím pravým způsobem. Čím vyšší máte podpatek, tím delší budou vaše nohy. Důležité je nezapomenout, že nohy se opticky prodlouží, pokud bude podpatek v barvě nohy. V případě, že půjdete někam v lodičkách bez punčoch, měl by mít podpatek tělovou "nude" barvu, u černých punčoch volte černý podpatek atd.

4. Tmavá barva zeštíhluje a prodlužuje

Úzké tmavé kalhoty nebo džíny opticky prodlouží a zeštíhlí nohy. Tmavá barva částečně pohlcuje nedokonalosti postavy. A co teprve úzké tmavě modré kalhoty se zvýšeným pasem? Pro letní období se hodí lehoučký, tenký materiál, který je prodyšný a dokonale kopíruje křivky těla, například tenké legíny nebo tregíny dokážou s postavou divy.

5. Krátké sukně, šortky, kraťasy, ta správná volba na léto

Léto je ten pravý čas ukázat své nohy, i když je zrovna nepovažujete za ideál krásy. V krátké sukni a šortkách nohy vždy vypadají delší. Překonejte svůj stud. Stačí několik dní strávených na sluníčku, nebo samoopalovací krém a získáte krásné opálení, které vám hned dodá sebevědomí. Směle do toho!

6. Boty se špičkou pro delší a štíhlejší nohy

Nejen boty s vyššími podpatky nohy a postavu opticky prodlužují. Také špičaté boty, vytvářejí iluzi delších nohou a můžete tím dosáhnout toho, že vypadají hned o pár centimetrů delší.

Nejste-li obdařená dlouhými nohami, nezoufejte a mějte se ráda taková, jaká jste

Pokuste se ignorovat předsudky a zapomeňte na mindráky. Naučte se být sebevědomá a uvidíte, že to začne fungovat. Mějte se ráda taková jaká jste, se vším všudy. Když uvěříte tomu, že jsou vaše nohy krásné, ony i ve skutečnosti krásné určitě budou a jsou. Je to jen ve vaši hlavě.

Užijte si krásné léto!

Blogerka Michaella

(zdroj obrázků - pixabay)

blogerkamichaella.cz 2021- bez omezení / Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!