Tělo se potřebuje zbavit toxinů a těžkých kovů, jinak není ve své kůži

24.06.2021

Pokud má tělo správně fungovat, mělo by být bez toxinů, těžkých kovů a také se správně fungující mikroflórou a zažíváním.

Co dělají s tělem toxiny?

Jsou to látky, které se dostávají do našeho těla přes jídlo a pití, vzduchem (hlavně v průmyslových oblastech nebo blízko cest), přes nezdravé zlozvyky - alkohol, kouření, drogy, přes uměle vytvořené výrobky na péči o tělo, přes léky a jiné způsoby léčby. Nejvíce trpí játra a ledviny, imunita je oslabená, jsme podráždění a unavení, chce se nám spát, máme zažívací problémy, bolesti hlavy. Tělo si samo dokáže toxiny vyrábět, hlavně pokud nefungují některé orgány správně. Tyto špatné látky dokáže produkovat i stres, obava, negace a deprese.

Co dělají s tělem těžké kovy?

Mezi takové kovy patří například: arsen, rtuť, olovo a kadmium. Olovo je karcinogen a způsobuje v těle patologické jevy. Ukládá se v kostech, játrech, ledvinách a ničí i další životu důležité orgány. Rtuť poškozuje nervovou soustavu, také játra, ledviny a spouští mnoha onemocnění, prostupuje kůží a velmi rychle se dostává do těla. Kadmium dýcháme (například ze splodin z aut, hnojiv a postřiků.). Trpí dýchací soustava, také ledviny, játra, srdce. Arsen je pro tělo jed. Je to karcinogen. Poškozuje postupně všechny orgány v těle.

Detoxikace všeobecně patří k očistným procesům, které pomáhají zbavit tělo škodlivin

Pro detox je důležitý správný pitný režim, pít dostatek tekutin během dne - čaje, vodu, jelikož odpadní látky odchází močí z těla ven. Čistí se játra a ledviny. Důležité je posílit imunitu. Čistící proces umí dobře nastartovat například čistá voda s citrónem po ránu. Nebo ostropestřec a lichořeřišnice, jsou čistící bylinky, pijí se formou čaje. 

Jak detoxikujete své tělo Vy? 

Blogerka Michaella

blogerkamichaella.cz 2021- bez omezení / Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!