Jmenuji se Michaela CAHELOVÁ

a jsem žena středního věku, silný ročník 74. Miluji svůj život, miluji lidi v něm, miluji domov, svoji rodinu, přátelé. Jsem prostě taková, jaká jsem a snažím se být vždy svá. Jsem vdaná a s partnerem přes 25 let, máme dospělého syna.

Napsala jsem stovky článků, rozhovorů a postřehů k zamýšlení, které mnoha lidem pomohly a pomáhají v rekapitulaci nebo změně jejich života. https://zenysro.cz/zeny/michaella/

Co se týká mého profesního života, jsem podnikatelka, administrátorka, copywriterka, asistentka šéfredaktora pro jedno skvělé vydavatelství a office asistentka pro lékařskou kliniku, vše (home office). Živím se psaním a administrativní činnosti. V pozici administrátora jsem měla během několika let na starosti: Management kvality / Správu uživatelských účtů / Fakturaci / Rozšíření databázové struktury poboček / Správu informací na webu. Také se věnuji e-shopům - doplňování zboží, popiskům, vytváření a řazení do kategorií, vkládání obrázků. V případě potřeby dělám rozhovory s lidmi, vytvářím články normální i prodejní, tvořím databáze kontaktů a vyřizuji objednávky. Jsem všude, kde mě je potřeba.

 Celý život se učím, vzdělávám, sbírám zkušenosti a rozvíjím se. Na veřejnosti vystupuji jako Blogerka Michaella.


Moc mě baví komunikace s lidmi, ráda poslouchám příběhy a zážitky z běžných dní. Jsem optimistka, věčný motivátor. Snažím se hledat na všem to dobré, i když je to v dnešní době poněkud složitější.

(Veškeré texty, nápady, články, rozhovory a obrázky jsou autorské, zbytek fotek je free z pixabay)