Jmenuji se Michaela 

... miluji svůj život, miluji lidi v něm, miluji domov, svoji rodinu, přátelé. 

Napsala jsem stovky článků, rozhovorů a postřehů k zamýšlení, které mnoha lidem pomohly a pomáhají v rekapitulaci nebo změně jejich života.

Co se týká mého profesního života, jsem podnikatelka a živím se psaním a administrativní činnosti home office. V pozici administrátora jsem měla během několika let na starosti: Management kvality / Správu uživatelských účtů / Správu sociálních sítí / Fakturaci / Rozšíření databázové struktury poboček / Správu informací na webu a další činnosti. Také se věnuji společně se synem e-shopům - doplňování zboží, popiskům, vytváření a řazení do kategorií, vkládání obrázků. V případě potřeby dělám rozhovory s lidmi, píšu články normální i prodejní pro weby na zakázku. Jsem všude, kde mě je potřeba. Pracuji z domu jako asistentka pro zdravotní kliniku, mám na starosti příjem hovorů od pacientů (objednávky k lékaři a podobně) a jako asistentka šéfredaktora působím pro jedno známé regionální vydavatelství. 

NOVINKA = Se synem Michaelem jsme se pustili do projektu Blogfarm.cz. 

NOVINKA = mluvené podcasty

Celý život se učím, vzdělávám, sbírám zkušenosti a rozvíjím se. Na veřejnosti vystupuji jako Blogerka Michaella.


Moc mě baví komunikace s lidmi, ráda poslouchám příběhy a zážitky z běžných dní. Jsem optimistka, věčný motivátor. Snažím se hledat na všem to dobré, i když je to v dnešní době poněkud složitější.

(Veškeré texty, nápady, články, rozhovory a obrázky jsou autorské, zbytek fotek je free z pixabay) 

blogerkamichaella.cz 2021- bez omezení / Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!