BLOG

O životě, motivaci, psychice, zdraví, životosprávě, péči o pleť, o lidech ... 

Sebelásku máme v sobě od narození nebo se ji učíme během života. Základem pro ni je rodina. Bereme si velký příklad z rodičů. Vztah rodič - dítě má velký vliv na naši sebelásku do budoucnosti. Když rodiče špatně vychovávají své děti a jsou v rodině hádky, nenávist, zloba nebo šikana a násilí, dítě si není schopno sebelásku z takové rodiny...

Letní období, kdy venku teploty přesahují třicítku a v poslední době i čtyřicítku, patří plavkám, minisukním, šortkám, kraťasům, ale i lehkým, téměř průsvitným svrškům. Jak docílit toho, aby i krátké nohy vypadaly delší a hezčí? Mám pro vás pár jednoduchých nápadů.

Není žádným tajemstvím, že pohyb prospívá tělu. Kdo chce udělat něco pro své zdraví, nebude sedět doma u televize, ale vyrazí ven a dobije si energií v přírodě, dodá potřebný kyslík mozku a stane se aktivním. Hlavně teď na jaře nás vše motivuje k pohybu a aktivitě.

Já třeba pracuji na sobě pořád. Snažím se měnit a být hodnější. I kvůli druhým, ale hlavně kvůli sobě. Krůček po krůčku. Jak jste na tom vy? Myslím, že změny k lepšímu nám jen prospívají, avšak nesmí být povrchní.

Život je jako kniha, píšeme do ní denně své příběhy spojené s pocity a tvoříme tak realitu všedních dnů, které mnohdy nejsou vůbec všední. Jednou se dějí věci v rychlém sledu a jsou takové, že člověk rád večer oddechne a lehne si do postele. Někdy se nic neděje a myslíme si, že stojíme na místě a občas propadáme panice, že...

blogerkamichaella.cz 2021- bez omezení / Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!